Millest alustada mööbli tellimisel?

Esmalt tuleb luua kontakt meie abivalmi meeskonnaga. Seda saab teha kas külastades meie hubast salongi Tartus, mis asub aadressil Riia 140 või täita vorm siin. Aja kokkuhoiu mõttes on soovitatav enne külastamist aeg kokku leppida. 

Mööbli tellimisel on abiks mõõtudega ruumiplaan. Plaan võib olla korralikust ehitusprojektist või ise paberile vabas vormis käsitsi joonistatud. 

Mõned punktid, mis on olulised ruumiplaanil:

  • Soovitatav on joonistada üles kogu toa plaan, märkides ära nii akende, uste, ventilatsiooniava, veetorude kui ka olemasolevate pistikute, juhtmete asukohad.
  • Abiks tuleb, kui plaanil on ära märgitud aknalauaalune kõrgus ja radiaatori, gaasitorude või muu sellise asjade olemasolu.
Täpsema mõõtmise teostame mööbli projekteerimise käigus.

Järgnevalt hakkab projekti visandamine. Projekt on disaineri ning kliendi vahelise koostöö tulem. Arvestame Teie kõikide soovide ja vajadustega ning oleme abiks ka omapoolse nõu ning abiga. Disainer joonistab välja projekti vastavalt Teie soovile.

Kliendid on meid kiitnud just nö. praktiliste lahenduste väljapakkumiste eest ning see on meie projekteerimistel ka esmatähtis.

Kui köök on projekteeritud Teile meelepärasesse vormi, siis koostatakse selle põhjal hinnapakkumine. 

Kui projekt on viidud soovitud tulemuseni ja hinnapakkumine on sobiv, siis on aeg tellimiseks. 

Tellimuse vormistamisel vaadatakse üle ja arutatakse läbi lisaks veel kõik valitud materjalid, tehnika, projekti omapära, et kõik saaks nii hea kui võimalik.  Tellimus fikseeritakse tellimuslehele, mille klient allkirjastab nõusoleku märgiks.
Ettemaks tellimuse vormistamisel on 30-50%. Ülejäänud summa tuleb maksta enne kauba kättesaamist või vahetult peale kauba transporti objektile.

Reeglina on mööbli valmimise tähtajaks 2-6 nädalat. Eriprojektide tähtajad lepitakse kokku personaalselt.

Pakume paigaldusteenust meilt tellitud mööblile. Paigalduse maksumuse ja aja lepime kokku tellimise ajal. Paigalduse ees on võimalik tasuda koos mööbliga või soovi korral pärast paigaldust.

Parimat mööblit ning koostööd soovides - Teie Köögimaailm